Buďte součástí fintechového startupu!

Jaké jsou naše cíle?

Digitalizujeme a demokratizujeme oblast daňových podkladů z investičních produktů, která je nyní v tomto ohledu silně zanedbaná. Množství investičních platforem, jejich uživatelů a chuť investovat má vzrůstající tendenci. Stoupá také dostupnost množství využívaných investičních instrumentů. Banky a obchodní platformy rozšiřují nabídky. Mnoho z nich ale zapomíná na poslední část celého investičního procesu - danění zisků. 

Naším cílem je pokrýt tuto oblast aplikací, která bude sloužit především individuálním investorům, daňovým poradcům a správcům majetku. Snažíme se vytvořit místo, které bude první, kam tyto záležitosti půjdete řešit. Aplikace musí být bezpečná, přínosná a srozumitelná pro všechny zmíněné skupiny. Chceme postupně rozšiřovat pokrytí dalších investičních instrumentů pro fyzické osoby. Pak bude následovat pokus o implementaci daňových pravidel v dalších zemích.  

Jaké zkušenosti můžete získat?

Zúčastníte se vývoje fintechové SaaS aplikace se vším všudy. Čeká vás budování, analýzy, uživatelský výzkum, ověřování validity nových funkcionalit a zdokonalování současných. Dozvíte se hodně nejen o danění investičních produktů, ale také jak tyto instrumenty fungují z investičního hlediska. Uvidíte, jak nad tímto tématem uvažují jednotlivý aktéři a budete s nimi mluvit. Budete mít přímý vliv na to, kam bude startup směrovat. Naučíte se agilním principům, vývoji v malých interakcích, prioritizaci. Budete pravděpodobně překračovat meze jedné role. Výsledek za Vaší prací uvidí nejen uživatelé aplikace a její partneři, ale i Vy sami. Doufám, že se s námi posunete dál.

Jaké role aktuálně hledáme?

Hledáme především nadšence do investic s chutí tvořit něco nového. Aktuálně by nejvíce pomohl seniorní vývojář web aplikací (ideálně Ruby on Rails, ale není podmínkou), marketér, obchodník a daňový poradce. Kontaktujte mě na jzahradnik@taxomat.cz a řekneme si více. Cílem je najít společníka/y, který velkou část kompetencí s rozvojem Taxomatu zajistí.

Pokud chcete nabídnout jinou formu spolupráce, například strategické partnerství nebo jste investor, tak si rádi i o těchto možnostech promluvíme.